-34%

Ласерски епилатор

Original price was: 4,999.00 ден.Current price is: 3,299.00 ден.

Овој ласерски епилатор Ви нуди брза и безболна депилација. Не трошете пари за козметички салони, кога тоа можете да го направите и во домашни услови. Кожата ќе Ви биде мека и мазна, епилаторот не предизвикува иритација, а влакната побавно ќе растат.

Убавината не мора да боли!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ласерски епилатор

Сигурно мразите постојано да ги отстранувате досадните влакна на нозете и рацете? Сега можете прво да го забавите растот на влакната, а потоа и да ги уништите на едноставен и безбеден начин!

Убавината не мора да боли во иднина! Лесно отстранете ги непосакуваната влакна целосно безболно, постигнете видливи и долготрајни резултати за помалку од две недели. И тоа се со нашиот ласерски епилатор.  Не ја иритира кожата, туку ја прави здрава, мазна и кадифена. Забавете го растот на влакната со овие модерни ласерски третмани во топлината на вашиот дом и олеснете го вашето секојдневие.

Ултра брз процес

Заборавете на многу болната депилација и заморните долги процеси на отстранување на влакна! Овој ласерски епилатор ќе отстрани се безболно и многу нежно.

Долготрајни резултати

Видете убави и долготрајни резултати за помалку од три недели! Целосно ослободете се од косата од коренот.

Професионален третман

Престанете да ги трошите парите на скапи и болни третмани! Конечно можете сами да ја отстраните косата како професионалец во вашиот дом, како што сакате.

 

Влакната побавно ќе растат

Забавете го растот на косата со помош на овој ласер кој го апсорбира меланин, го претвора во топлина и ја уништува косата, на сосема природен начин.

Без иритација

Кажете им збогум на иритацијата, црвенилото и вродените влакна! Овој модерен епилатор е идеален дури и за најчувствителните типови на кожа.

Мазна кожа

Направете ја вашата кожа мека, мазна и блескава со помош на овој целосно безбеден и 100% безболен уред.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ласерски епилатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА