-50%

Киноки лепенки за детоксикација

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.

Киноки- лепенки за детоксикација на целото тело

Главна состојка на ови лепенки е бамбусот кој има функција да го ослободи телото од токсини, од стрес и замор исто така. Лепенките се лепат на стапалата навечер пред спиење, а наутро треба да ги одлепите. Црнилото останато на секоја е лепенките се токсичните супстанци од Вашето тело.

Едно пакување содржи 10 лепенки. Се препорачува да ги користите 5 дена, а постапката да ја повторите по 30 дена.

АКЦИЈА: 2+1 

Нарачајте две пакувања и третото ќе го добиете гратис

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Киноки лепенки за детоксикација

Лепенките Киноки ја ублажуваат напнатоста и заморот, го подобруваат сонот, ја чистат кожата и го подобруваат општото здравје. Главната состојка на овие лепенки е природниот бамбус оцет, кој има функција на супер апсорпција и излачување на токсини. Користејќи ги овие лепенки, токсините што се акумулираат во телото и крвотокот брзо се елиминираат од телото.

Тие исто така имаат функција на исфрлање на вишокот течности од телото, елиминирање на запек, ослободување од замор, подобрување на спиењето, ослободување од вкочанет врат, рамења, половината, грбот и екстремитетите и чистење на кожата. Доволно е да ги залепите закрпите на нозете пред спиење и тие ќе ви помогнат лесно да се ослободите од токсините.

Во различни професионални публикации е потврдено дека со помош на лепенките Киноки, токсините успешно се отстрануваат од телото. По отстранувањето на закрпите, тие задржуваат поголеми количини отпадни материјали, вишок течност и токсини од телото.

Начин на употреба:

За најдобри резултати, се препорачува да ги користите лепенките пет дена по ред, а потоа да ја повторите постапката по 30 дена. Се лепат на стапалата додека спиете, а наутро треба да ги одлепите.  Пакувањето содржи 10 лепенки. 

1 преглед за Киноки лепенки за детоксикација

 1. Лилјана

  Лепенките се супер, а доставата навремена. Препорачувам!

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА