Sale!

Корејски хит – АНТИЦЕЛУЛИТНИ ФЛАСТЕРИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

349.00 ден

Сон на секоја жена е да има кожа без целулит, а оваа иновативна антицелулитна фластера, која ги пегла непријатните брчки додека спиете или извршувате секојдневни задачи, е остварување на тој сон!

Антицелулитниот фластер е многу ефикасен производ во борбата против целулитот. Содржи многу моќни активни состојки кои лесно ги разградуваат целулитот и масните наслаги

ЕКСТА ПРОМОЦИЈА – 349 ДЕН

НОВО-Апсолутно светски ХИТ!
Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

MIMI WONDER PATCH – 5 СЕНЗАЦИОНИ ФЛАСТЕРИ ЗА ВИТКО ТЕЛО.

Слабеењето никогаш не било позабавно, полесно и секако – поевтино со АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЛЕНКИ ЗА СЛАБЕЊЕ

Ново! Увоз од ЕУ.

Зошто жените и мажите во Кореја изгледаат затегнато? Дали знаевте дека корејската традиционална медицина и козметика се најстарите во светот? Тука лежат одговорите на огромниот успех на нивните производи за убавина.

АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЛЕПЕНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ се борат со насобраните масти во епидермисот и во подлабоките слоеви на кожата, каде што е најпотребно антицелулитното дејство. Ослободувањето на активните состојки е концентрирано, докажано и постепено во текот на 24 часа.

Антицелулитните лепенки за слабеење обезбедуваат континуиран проток на активни состојки обезбедувајќи оригинален начин за борба против целулитот, континуирана антицелулитна активност секој ден и ноќ, 24 часа на ден. Тие исто така промовираат лимфна дренажа и го ослободуваат телото од токсините. Производот е погоден за жени, но и за мажи, бидејќи освен целулитот ги топи и масните наслаги.

Дозволете си да немате проблеми со целулитот и масните наслаги ова лето!

Многу ефикасен начин за борба против целулитот
Моќни активни состојки
Практичен и лесен за носење

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Корејски хит – АНТИЦЕЛУЛИТНИ ФЛАСТЕРИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА