-44%

ВИСЕЧКА ПРЕКЛОПНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Шифра на производ: 191

Иновативна преклопна корпа за отпадоци која може да се постави речиси насекаде.

Не е ни чудо што овој производ е еден од најпродаваните кујнски производи – магичната преклопена корпа за отпадоци е толку практична бидејќи ќе го скрати вашето време поминато во чистење

Она што е одлично е што може да се превиткува во секое време, така што заштедува простор, а непријатните мириси нема да се шират низ куќата. Може да се закачи на кујнски врати, врати од кабинети, оставата, чајната кујна, фиоката итн.

Може да се користи и во автомобил!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Корпа за отпадоци

Иновативна преклопна Корпа за отпадоци која може да се постави речиси насекаде.

Не е ни чудо што овој производ е еден од најпродаваните кујнски производи – магичната преклопена корпа за отпадоци е толку практична бидејќи ќе го скрати вашето време поминато во чистење

Она што е одлично е што може да се превиткува во секое време, така што заштедува простор, а непријатните мириси нема да се шират низ куќата. Може да се закачи на кујнски врати, врати од кабинети, оставата, чајната кујна, фиоката итн.

Може да се користи и во автомобил !

Дали сакате секој дел од вашата куќа да биде уреден и чист?

Сакате да уживате во здрава и уредна средина без непотребно ѓубре?

Многу практична

Кога готвите, не е потребно постојано да ја отворате и затворате корпата со влажни раце. Суперкорисно е да го имате веднаш под работната површина во кујната, од каде што кога сецкате храна, вишокот можете да го истурите директно во неа, бидејќи без него најголемиот дел секогаш завршува на подот.

На дното на корпата има и фиксирана основа за да може да се постави на подот по желба, а не само на вратата на кабинетот.

Можност за преклопување

Брзо и лесно приспособете ја корпата по ваш вкус, а кога не ја користите само преклопете ја и заштедете простор. Многу лесно се инсталира.

 

Издржлива и долготрајна

Заборавете на непријатните мириси со оваа долготрајна и издржлива корпа која може да издржи тежина поголема од 50 килограми. Цврст е и стабилен и можете да го прикачите и од надворешната и од внатрешната страна на работното парче.

Повеќенаменска

Поставете ја преклопната корпа во кујната, тоалетот, спалната соба, канцеларијата, гаражата, работилницата и лесно ослободете се од другите канти кои испуштаат непријатен мирис.

Лесно се прилагодува

Едноставно закачете ја корпата на врата која е дебела најмалку 2,2 cm. Исто така, не само што можете да ја закачите оваа преклопна корпа за ѓубре и да ја користите на тој начин, туку можете да ја користите и како највообичаена корпа кога ќе ја раширите така што ќе ја ставите да стои на подот. Ако одите на долго патување, можете лесно да ја прицврстите корпата на седиштето во автомобилот за да ги чувате кесите со работи што ги грицкате на патот.

 

Карактеристики:
 • Материјал: ABS пластика
 • Димензии: 25,3 x 17,5 x 28,6 cm
 • Тежина: 0,55 кг.
 • Прилагодете ја магичната корпа за отпадоци и едноставно преклопете ја ако не ви треба.

Корпа за отпадоци

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВИСЕЧКА ПРЕКЛОПНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА