-50%

Руски коњски шампон за брз раст на косата

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Коњски шампон за брз раст и ревитализација на косата кој потекнува од Русија.

– Го забрзува растот на косата
– Ги зајакнува влакната
– Помага против перут
–Косата станува помека и сјајна
– Одличен за испукани врвови

Начин на употреба: Најдобро е да го користите капачето како мерило. Во друг сад, сипете едно капаче шампон и 5 капачиња топла вода и ќе добиете раствор со кој темелно треба да ја измиете косата. Се препорачува тоа да го направите два пати, бидејќи по втор пат смесата делува како балсам.

Пакувањето е од 500мл

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Руски коњски шампон за брз раст на косата

Konjski šamponПостојат многу препарати и шампони кои помалку или повеќе го решаваат проблемот со опаѓање на косата и ветуваат фантастични резултати. Еден од нив е сега достапен и кај нас и тоа многу попристапен од сите останати препарати. Се работи за Рускиот коњски шампон кој го освои светот.
Името коњски шампон го има добиено баш затоа што овој шампон се користел и сеуште се користи и за коњи. Сопствениците на коњи во Русија биле во искушение и самите да го пробаат шампонот или верувале или не останале вчудоневидени од резултатите! Многу резултатите биле видливи за многу брзо време.

Направете чудо од Вашата коса!

 

Konjski šampon

– Го забрзува растот на косата
– Ги зајакнува влакната
– Помага против перут
–Косата станува помека и сјајна
– Одличен за испукани врвови

Начин на употреба: Најдобро е да го користите капачето како мерило. Во друг сад, сипете едно капаче шампон и 5 капачиња топла вода и ќе добиете раствор со кој темелно треба да ја измиете косата. Се препорачува тоа да го направите два пати, бидејќи по втор пат смесата делува како балсам.

Konjski šamponВеднаш штом ќе забележите дека Вашата коса е проретчена, не чекајте и набавете го овој шампон. Само никако немој да претерувате со користење повеќе од препорачаното бидејќи може да постигнете контраефект.

Овој Руски коњски шампон е 100% на билна база од разблажено масло и природни додатоци, без додатна хемија и штетни материи.

Старите руси забележале дека по само месец дена од редовното користење на овој коњски шампон, нивната коса се препородила, станала поквалитетна, сјајна, еластична и поотпорна, баш како коњската грива! Своите искуства најпрво ги споделиле со своите семејства и со луѓето од блиска околина, а подоцна го прошириле низ целиот свет.

Konjski šamponОна по што шампонот се издвојува од останатите е тоа што можат да го користат и мажи и жени, па дури и деца!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Руски коњски шампон за брз раст на косата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА