Sale!

Детска четкичка за заби

249.00 ден

Помогнете им на вашите деца сами да стекнат навика за редовно миење на забите, без вие да ги потсетувате. Да имаат здрави и чисти заби, и блескава насмевка на лицето која секој родител сака да ја види кај своето дете. Четката за заби е еден од најважните предмети за одржување на орална хигиена, затоа внимателно одберете ја! Некој ќе ја купи најскапата- мислејќи дека е најквалитетна, друг пак најевтината- мислејќи дека е сеедно каква четка се користи, но вистината е дека треба добро да размислите при изборот на четка за заби- особено кога се децата во прашање.

Кружната четкичка за заби е вистинскиот избор за вас! За разлика од стандардните тврди и преголеми, оваа четка е мека и сосема безбедна за употребување. Не прави притисок врз забите, не ги оштетува непцата, а сепак усната шуплина на децата ќе биде темелно исчистена благодарение на тоа што оваа четка има влакненца од двете страни. Со лесно вртење на четката лево- десно, за многу кратко време ќе бидат чисти и горната и долната вилица.

Голема акција- 249 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/aparat-i-gel-za-izbeluvanje-na-zabite-white-light/

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Детска четкичка за заби

Редовно и правилно одржување на оралната хигиена е клучно за целокупното човеково здравје.

Наместо вашите деца да имаат трауми од миење на забите, помогнете им трчајќи да ги грабнат четката и пастата после секое јадење!

Со лесно вртење на четката лево- десно, за многу кратко време ќе бидат чисти и горната и долната вилица, благодарение на тоа што оваа четка има влакненца од двете страни. Мека е, не прави притисок врз забите и не ги оштетува непцата. Одговара на различна големина на усната шуплина, а погодна е и за бебиња, ги масира непцата при раст на забите!

Карактеристики:

 • Материјал: Мек, стерилен силикон
 • Димензија: 15 x 7 x 5 цм
 • Ергономски дизајнирана
 • Отпорна е на високи температури, па можете да ја дезинфекцирате со врела вода
 • Еко материјал
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска четкичка за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА