Sale!

МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

699.00 ден

Карактеристики:

 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава и беж
 • Полнење со сунѓер
 • Погоден за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Куќичка за кучиња и мачки

 

Најпродаваната Куќичка за кучиња и мачки во 2021 година, лесна, удобна и убава!

Куќата за кучиња и мачки лесно се преклопува и може да ја носите секаде со себе, на патувања, екскурзии, кампување.
Куќата има отвор напред и обезбедува доволно осветлување и вентилација што му е потребна на вашето домашно милениче
Кога не ви треба, можете лесно да го спакувате и да го оставите.
Зафаќа многу малку простор во вашиот дом!
Лесно склопувачка куќа изработена од вграден материјал што му овозможува на вашето домашно милениче удобно сместување
Отстранлив покрив.

Карактеристики:
 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава и беж
 • Полнење со сунѓер
 • Погодна за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење

Куќичка за кучиња и мачки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА