Sale!

Ласерски епилатор за безболно отстранување на влакна

3,299.00 ден


Доколку направите нарачка над 2000 денари, производите ќе Ви бидат доставени без да платите карго достава.


Сигурно мразите постојано да ги отстранувате досадните влакна на нозете и рацете? Сега можете прво да го забавите растот на косата, а потоа да ги уништите на едноставен и безбеден начин!

Убавината не мора да боли во иднина! Лесно отстранете ја непосакуваната коса целосно безболно, постигнете видливи и долготрајни резултати за помалку од две недели. Не ја иритира кожата, туку ја прави здрава, мазна и кадифена. Забавете го растот на косата со овие модерни ласерски третмани во топлината на вашиот дом и олеснете го вашето секојдневие.

 

Може да Ве интересира БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР ЗА ТЕЛО

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Сигурно мразите постојано да ги отстранувате досадните влакна на нозете и рацете? Сега можете прво да го забавите растот на косата, а потоа да ги уништите на едноставен и безбеден начин!

Убавината не мора да боли во иднина! Лесно отстранете ја непосакуваната коса целосно безболно, постигнете видливи и долготрајни резултати за помалку од две недели. Не ја иритира кожата, туку ја прави здрава, мазна и кадифена. Забавете го растот на косата со овие модерни ласерски третмани во топлината на вашиот дом и олеснете го вашето секојдневие.
Ултра брз процес
Отстранете ја несаканата коса за само неколку минути! Направете кој било дел од вашето тело совршено убав и мазен.

Нежен епилатор
Заборавете на многу болната депилација и заморните долги процеси на отстранување на влакна! Овој ласерски епилатор ќе ги отстрани безболно и многу нежно.

Долготрајни резултати
Видете убави и долготрајни резултати за помалку од три недели! Целосно ослободете се од косата од коренот.

Професионален третман
Престанете да ги трошите парите на скапи и болни третмани! Конечно можете сами да ја отстраните косата како професионалец во вашиот дом, како што сакате.

 

БАВЕН РАСТ НА КОСАТА
Забавете го растот на косата со помош на овој ласер кој го апсорбира меланин, го претвора во топлина и ја уништува косата, на сосема природен начин.

БЕЗ ИРИТАЦИЈА
Кажете им збогум на иритацијата, црвенилото и вродените влакна! Овој модерен епилатор е идеален дури и за најчувствителните типови на кожа.

МАЗНА КОЖА
Направете ја вашата кожа мека, мазна и блескава со помош на овој целосно безбеден и 100% безболен уред.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ласерски епилатор за безболно отстранување на влакна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА