Sale!

ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ

599.00 ден

Шифра на производ080
Ласерско пенкало за отстранување брчки, против акни, успешно отстранување на лузни, пенкало со сина светлина што го забрзува метаболизмот…

 • Спречете ги знаците на забрзано стареење на кожата
 • Револуционерен производ дизајниран ефикасно да го минимизира појавувањето на клучните несовршености
 • Уредот ја имитира биолошката микроструктура за активирање на темелно чистење на клетките на кожата, антиинфламаторно и против брчки, го забрзува клеточниот метаболизам и обновувањето на клетките.
 • Дејствува со топлинска енергија која предизвикува детоксикација. Постојана топлинска енергија од 42 степени може да ја подобри лимфната циркулација, да ја подобри циркулацијата на крвта и има одлично влијание на детоксикација.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ.

Ласерско пенкало за отстранување брчки, против акни, успешно отстранување на лузни, пенкало со сина светлина што го забрзува метаболизмот…

Акни / Пенкало за мозолчиња Светски ХИТ бр. 1

 • Спречете ги знаците на забрзано стареење на кожата
 • Револуционерен производ дизајниран ефикасно да го минимизира појавувањето на клучните несовршености
 • Уредот ја имитира биолошката микроструктура за активирање на темелно чистење на клетките на кожата, антиинфламаторно и против брчки, го забрзува клеточниот метаболизам и обновувањето на клетките.
 • Дејствува со топлинска енергија која предизвикува детоксикација. Постојана топлинска енергија од 42 степени може да ја подобри лимфната циркулација, да ја подобри циркулацијата на крвта и има одлично влијание на детоксикација.

ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА