Sale!

НОВОГОДИШНА ЛЕД ЗАВЕСА СО ЅВЕЗДИ

1,199.00 ден

Шифра на производ: 119

Оваа фантастична LED светлосна завеса содржи 12 големи ѕвезди (различни големини) кои прекрасно сјаат, давајќи им на вашите зимски ноќи небесен сјај. Декорација со која можете да го претворите вашиот дом во вистинска новогодишна магија и надвор и внатре.

★ Супер светла и мала потрошувачка на енергија

★ Енергетски ефикасен, долг работен век, без одржување

★ Висок квалитет и дизајн

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Лед завеза

Оваа фантастична светлосна Лед завеза содржи 12 големи ѕвезди (различни големини) кои прекрасно сјаат, давајќи им на вашите зимски ноќи небесен сјај. Декорација со која можете да го претворите вашиот дом во вистинска новогодишна магија и надвор и внатре.

★ Супер светла и мала потрошувачка на енергија

★ Енергетски ефикасен, долг работен век, без одржување

★ Висок квалитет и дизајн

Детали за производот:
 • 12 ѕвезди и 138 LED светла
 • Боја на сијалицата: повеќебојна / бела / топло бела / розова
 • Должина на кабел: 2,5 М
 • Боја на кабел: транспарентна
 • Мултифункционален (8 различни режими на репродукција: 1. Комбинација, 2. Во бранови, 3. Секвенцијално, 4. SLO GLO, 5. Промена / блиц, 6. Бавно избледување, 7. Трепкање / Блиц, 8. Постојано вклучено.)
 • Вклучува мрежен трансформатор
 • Погоден за внатрешна и надворешна употреба
 • Висока осветленост 12 ѕвезди 138 LED диоди, но не блескави, создаваат романтична атмосфера.
 • Светлото за завеси е водоотпорно и дизајнирано да издржи слаб дожд или излевање вода, совршено за надворешна и внатрешна декорација.

белешки:

Нивото на водоотпорност е добро, но напојувањето и контролорот не се водоотпорни, држете ги подалеку од вода.

 

Лед завеза
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ЛЕД ЗАВЕСА СО ЅВЕЗДИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА