Sale!

ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ

739.00 ден

Шифра на производ: 041

Безбеден дом без комарци и летачки инсекти !

Вашата заштита и заштитата на вашите најблиски никогаш не била полесна, побезбедна и поедноставна. УВ лампата е тивка, нетоксична и целосно безбедна за деца и миленичиња.

Моќните и тивки вентилатори за комарци прават минимален звук што нема да ве разбуди од сон. Спијте мирно и заштитено.

Откако комарецот ќе го привлече светилката, вградениот вентилатор ги вшмукува комарците во посебен простор на дното на светилката каде што ги суши еколошки, брзо и ефикасно – двојно поефикасно од кој било друг уред за заштита од комарци.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Лед лампа против комарци

 

Дали ве напаѓаат комарци? Смачено ви е од од каснувања и чешање?

Ви ја претставуваме оваа Лед лампа против комарци  која е најефикасно и трајно решение за борбата против комарците!

Сега е лесно со новата Лед лампа против комарци и други инсекти. Лесна е за употреба, компактна и лесна за чување. Можете да го понесете со вас насекаде.

Нема повеќе комарци и други инсекти. Со овој производ ќе уживате во мир и нормален, здрав сон. Светилката е иновативна, со прекрасен и стилски дизајн и погодна за секоја просторија.

 

Безбеден дом без комарци и други видови инсекти!

Вашата заштита и заштитата на вашите најблиски никогаш не била полесна, побезбедна и поедноставна. УВ лампата е тивка, нетоксична и целосно безбедна за деца и миленичиња.

Како работи ултимативната УВ лампа?

Иновативната светилка ја користи својата ултравиолетова светлина која емитува ултравиолетови бранови кои примамат и привлекуваат комарци. Потоа вентилаторот на светилката ги влече комарците. Без хемикалии, го користи методот на дехидрација за сушење комарци – двојно поефикасен од сите други.

USB метод на употреба!

Универзалниот USB кабел овозможува преносливост на светилката во секое време, што значи дека можете да се заштитите од комарци или во стан, куќа, двор или на отворено. USB кабел можете да го користете преку адаптер (полнач), мобилен телефон, лаптоп / компјутер, полнач за автомобил, како и преносни батерии. Преносливоста и дава дополнителна леснотија на светилката за секогаш да биде ваша заштита.

Неизбежна стапица!

Моќните и тивки вентилатори за комарци прават минимален звук што нема да ве разбуди од сон. Спијте мирно и заштитено.

Откако комарецот ќе го привлече светилката, вградениот вентилатор ги вшмукува комарците во посебен простор на дното на светилката каде што ги суши еколошки, брзо и ефикасно – двојно поефикасно од кој било друг уред за заштита од комарци.

Специјален сад на дното на светилката!

Ефикасно служи за чување комарци во ламбата без неред во вашиот дом. Контејнерот едноставно се „отклучува“ кога ќе треба да ги исфрлите комарците.

Препорачуваме чистење на светилката еднаш неделно.

Лесно се чисти без дополнителен неред – само отклучете ја кутијата и ослободете се од исушените комарци.

Овој модерен дизајн обезбедува двоен начин за привлекување комарци и ефикасен начин да ги убиете додека се вклопува во секоја просторија, канцеларија.

 

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 5W;
 • Напон: 110-220v;
 • Се полни преку USB кабел;
 • Тежина: 243 гр;
 • Големина: 13x3x11.8×20.8cm.
Лед лампа против комарци
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД ЛАМПА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА