Sale!

3 x ЛЕД СВЕТИЛКИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

599.00 ден

Шифра на производ046

Осветлете ги сите темни простории со овие LED светилки и вклучете ја светлината секогаш кога ќе ви треба! Лед светилки со далечински управувач – НОВО на нашиот пазар !

Комплетот LED светилки од 3 парчиња може да се контролираат од далечина до 15 метри и да се прилагоди интензитетот на светлината.

Далечинското wallидно светло може да се прилагоди од далечина до 15 метри и да се прилагоди интензитетот на светлината. Исто така, светлината може да се вклучи и исклучи на површината на светилката. Корисно за употреба во подруми, тоалети, ходници, гаражи итн.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

3 x ЛЕД СВЕТИЛКИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

 

Осветлете ги сите темни простории со овие LED светилки и вклучете ја светлината секогаш кога ќе ви треба! Лед светилки со далечински управувач – НОВО на нашиот пазар !

Комплетот Лед светилки од 3 парчиња може да се контролираат од далечина до 15 метри и да се прилагоди интензитетот на светлината.

Далечинското wallидно светло може да се прилагоди од далечина до 15 метри и да се прилагоди интензитетот на светлината. Исто така, светлината може да се вклучи и исклучи на површината на светилката. Корисно за употреба во подруми, тоалети, ходници, гаражи итн.

Карактеристики на производот:

 • Тип: далечинска LED светилка;
 • Количина: 3 парчиња;
 • Боја: Како што е прикажано Светло во боја: Ладно бело (6000-6500 карати);
 • Моќност: 3 V;
 • LED светилката со далечинскиот управувач е изработена од ЕКО материјал;
 • LED светло (3 * ААА) Далечински управувач (2 * АА) батерија не е вклучена во пакетот;
 • Пакетот доаѓа со 3 * LED светилки  и 1 * далечински управувач;
 • LED светла (3 * AAA) и далечински управувач (2 * AA) батерии не се вклучени.

3 x ЛЕД СВЕТИЛКИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 x ЛЕД СВЕТИЛКИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА