Sale!

ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС

499.00 ден

Шифра на производ076
Летечки диносаурус – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Со помош на инфрацрвен сензор, вашиот Летечки диносаурус ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата тупаница, држете го со тупаница толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС.

Напредната LED технологија на лебдечки инфрацрвен сензор е чувствителна на движење, ги детектира објектите во близина и автоматски се оддалечува од нив. Лесно е за користење и лансирање, едноставно држете ја играчката Летечкиот диносаурус, вклучете го прекинувачот, почекајте 3 секунди (безбедносно одложување), а потоа отпуштете ја топката кога крилата ќе почнат да се вртат. Куклата автоматски ќе се оддалечи. Безбедно и забавно за деца од сите возрасти до возрасни, доколку крилата го допрат предметот, тој автоматски ќе се исклучи.

Летечкиот хеликоптер Диносаурус магично лебди, а вие го контролирате само со дланка.
– Едноставно ставете ја раката под играчката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет
– Покемонот лебди со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.
– Кога ќе се ослободи, диносаурусот свети.
Достапна боја: зелена

ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА