Sale!

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

499.00 ден


Конечно! Летечкиот Мики Маус – омилената играчка на вашите деца.

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње внатре или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика. . Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

Само во продажба на Tron Shop. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње надвор или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика.

Мики Маус
Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

-Едноставно ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката светнува и дава чувство на осветлување на диско.

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА