Sale!

ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ

499.00 ден

Шифра на производ: 072

Волшебна интерактивна играчка – Летечки патролни шепи, идеален подарок за деца ! Летечки патролни шепи – Вашата омилена играчка сега може да лета!
Со помош на инфрацрвен сензор, вашата патролна шепа ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го исправено на дланката и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата дланка, држете го со дланката толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Волшебна интерактивна играчка – Летечки патролни шепи, идеален подарок за деца!

Летечки патролни шепи – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Со помош на инфрацрвен сензор, вашата патролна шепа ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го исправено на дланката и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата дланка, држете го со тупаница толку високо колку што може да лета високо. Flying Patrol Paws, вистински хит оваа сезона!

Со него добивате USB за полнење на играчката.

Карактеристики:
 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА