Sale!

МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА КУКЛА – ЛОЛ

499.00 ден

Шифра на производ069

Конечно летечка играчка и за девојчиња! Магичната летечка кукла – ЛОЛ
Летечката кукла LOL – Вашата омилена кукла сега може да лета! Со помош на инфрацрвен сензор, вашата кукла ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја исправено над дланката и вклучете ја, ќе лета сама по себе и ќе лебди над дланката, држете ја со дланката толку високо колку што сакате да лета високо. Добивате USB со кое се полни куклата.

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА КУКЛА ЛОЛ

Конечно летечка играчка и за девојчиња!

Летечката кукла LOL – Вашата омилена кукла сега може да лета! Со помош на инфрацрвен сензор, вашата кукла ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја исправено над дланката и вклучете ја, ќе лета сама по себе и ќе лебди над дланката, држете ја со дланката толку високо колку што сакате да лета високо. Добивате USB со кое се полни куклата.

 • Лесна
 • Безбедна
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • Има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

МАГИЧНАТА ЛЕТЕЧКА КУКЛА ЛОЛ лета и танцува во воздухот! Само притиснете едно копче на фустанот и оваа интерактивна кукла ќе полета! Покрај летањето, куклата има и дополнителна функција – за време на летот куклата се пали, што ќе ја направи играта уште позабавна!

Овој интересен уред е интерактивна и едукативна играчка, па затоа е одлична за девојчиња и од училишна и од предучилишна возраст. Играчката е безбедна од еколошки материјали. Лесен за одржување и складирање. Идеален подарок за вашите деца.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА ЛЕТЕЧКА КУКЛА – ЛОЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА