Sale!

МАГИЧНА МРЕЖА ПРОТИВ КОМАРЦИ

299.00 ден

Шифра на производ: 002

Нарачајте магична мрежа со магнети што ефикасно спречува влегување на комарци и други инсекти во куќата! Волшебната мрежа многу добро го покрива отворањето на вратата и ефикасно се отвора и затвора со 18 магнети, со што се спречува влегувањето на комарци и бубачки. Вашето движење низ мрежата е лесно, иако рацете се полни, лесно можете да се движите, како и милениците. И со сето тоа, свеж воздух може постојано да поминува низ него!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 349 денари !

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Магична мрежа против комарци

 

Магична мрежа против комарци за мирен сон и безгрижен домашен живот!

Нарачајте Магична мрежа против комарци  што ефикасно спречува влегување на комарци и други инсекти во куќата! Волшебната мрежа многу добро го покрива отворањето на вратата и ефикасно се отвора и затвора со 18 магнети, со што се спречува влегувањето на комарци и бубачки. Вашето движење низ мрежата е лесно, иако рацете се полни, лесно можете да се движите, како и милениците. И со сето тоа, свеж воздух може постојано да поминува низ него!

Погоден за лизгачки и обични врати. Можете да го поставите на сите видови врати, дрвени, ПВЦ или метал.

Волшебната мрежа се отвора и затвора на магичен начин и се монтира многу лесно и без алат.

Во комплетот добивате:
 • магична мрежа со димензии 200 × 100 см, во црна или бела боја;
 • 18 магнети за лесно затворање на мрежата;
 • 10 велкро ленти за фиксирање мрежи за ПВЦ рамка, дрвени или метални врати;
 • 20 клинци со пластично-украсна глава за монтирање на дрвени врати.

Напомена:
Може да ја поставите магична магнетна мрежа за комарци и на потесна врата од 100 см. Се состои од два дела од по 50 см, а во случај да имате потесна врата, ќе ја оставите или преклопите мрежата подеднакво од двете страни за да ја поставите на посакуваната ширина.

Магична мрежа против комарци

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА МРЕЖА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА