Sale!

МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕРИ

850.00 ден

Да ли додека гледате филм или работите до доцна навечер вашиот лаптоп се заграва и ве притиска после некое време? Ако често го користите седејќи на троседот или во кревет, го имаме вистинското решение за Вас! Оваа практична масичка ќе ви овозможи вистинско уживање додека го правите сето тоа, можете да ја поставите во било која положба и сами да си ја прилагодите височината. Погодна е за лаптоп додека работите или гледате филм, за пишување, за кафе, дури и за појадок во кревет!

Сега за неверојатна цена од 850 денари!!!

Можеби ќе ве интересира и овој производ

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Оваа практична масичка ќе ви овозможи да уживате во своето кафе, чај или пиво додека работите, гледате филм или нешто пишувате. Идеална е со неа да го започнете работниот ден со појадок во кревет.

За максимален комфор, масичката има подлога за глувче, држач за чаша и за пенкало. Ногарките се прилагодливи, можете сами да си ја изберете висината која ви одговара, да ја поставите масичката во било која положба и да ја заклучите- што е голема предност.

Карактеристики: 

 • Прилагодлива висина
 • Држач за шоља и за пенкало
 • Подлога за глувче
 • Два вентилатори за разладување поврзани преку USB кабел
 • Масичката е изработена од високо квалитетна пластика
 • Тежина: 1.50кг
 • Издржливост: 25кг
 • Димензии: 56 x 31,5 цм
 • Минимална висина: 22,5цм
 • Максимална висина: 29,5цм                                                                                                                                               Производ увезен од ЕУ! Лесно се склопува, за само неколку секунди!
  Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

  Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 72 часа.

  • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
  • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
  • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

  Име и презиме:

  Адреса:

  Град:

  Поштенски код:

  Телефонски број за контакт:

  За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
  За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА