-52%

МАЧОРОТ ТОМ ШТО ЗБОРУВА

Original price was: 2,299.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.


Овој интелигентен Том Мачор ќе оживее анимација од екранот со која вашето малечко толку многу ќе си игра! Тој ви повторува како да е вистинскиот мачор Том! Покрај интересно лице, допирањето на секој дел од неговото тело ќе предизвика и поинаква реакција од оваа сакана мачка!

Нема да може да се одвои од новиот миленик!

Се предлага за деца од 3 и повеќе години, кои работат на батерии.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
МАЧОРОТ ТОМ ШТО ЗБОРУВА

Овој интелигентен мачор том ќе направи анимација на екранот со која вашето малечко многу ќе си игра! Тој ви повторува како вистинскиот мачор Том! Покрај интересно лице, допирањето на секој дел од неговото тело ќе предизвика и поинаква реакција од оваа сакана мачка!
Нема да може да се одвои од новиот миленик! Се препорачува за деца од 3 и повеќе години, работи на батерии.


КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Напојува со батерија
 • Може да го повтори тоа што му е кажано
 • Различни реакции на допири на телото

МАЧОРОТ ТОМ ШТО ЗБОРУВА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАЧОРОТ ТОМ ШТО ЗБОРУВА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА