Sale!

МИНИ КЛИМА ARCTIC AIR УЛТРА

(1 Преглед на корисник)

900.00 ден

Во овој период, кога надвор времето е неподносливо жешко, се препорачува да останеме дома или барем да не излегуваме без потреба. За полесно да ги поднесеме топлотните бранови дури и внатре, неопходно ни е соодветно разладување.
Мини климата Arctic Air е идеална за Вашата дневна или спална соба, за канцеларија, лесно пренослива е, па можете да ја носите со себе на пикник итн.
Потрошувачката е минимална + го прочистува воздухот.
За во соба, канцеларија, за во кола…
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Мини клима Arctic Air ултра

 

КУПУВАЈТЕ САМО ОРИГИНАЛ

Мини клима

Секоја клима или вентилатор можат да Ве разладат доколку работат по цел ден, но трошоците за тоа е навистина големи. Нашата Мини клима со компактен и еколошки разладувач, со два пати посилно разладување од другите мини клими, ќе Ви ја освежи просторијата за помалку пари. Потрошувачката е минимална.

Мини клима

Поседува резервоар во кој можете да сипете вода, а љубителите на различни мириси можат да додадат и етерично масло!

Мини клима која е неопходна ѕа жешките летни денови, можете да ја користите во спалната, дневната, детската соба, за во канцеларија, библиотека, камп приколка, викендица… Сипете вода во резервоарот, вклучете ја климата и опуштете се. Уживајте во свеж и ладен воздух дури до 12 часа со едно полнење.

Hydro-chill технологијата на која е заснован системот за разладување, функционира на принцип на испарување. Значи покрај тоа што го разладува, филтерот што се наоѓа внатре исто така го навлажнува воздухот и помага во неговото чистење од алергенси и непријатни мириси, и со тоа овозможува здрава животна средина за Вас и за Вашето семејство.

Благодарение на елегантниот и компактен дизајн, климата не зазема многу простор па можете комотно да ја ставите на Вашата работна маса, на клуб масите или на некој дел од мебелот.

Предната решетка е прилагодлива и лесна за контолирање во секој момент. Има ноќно светло кое е пригушено и нема да Ви пречи, како и три брзини. Овие карактеристики ја прават совршена оваа Мини клима. Мини клима

Мини клима Arctic Air ултра

 

1 преглед за МИНИ КЛИМА ARCTIC AIR УЛТРА

 1. Горан

  Земав за во канцеларија, за тие пари е одлична. Конечно можам да работам во попријатна атмосфера!

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА