-50%

Мини машина за шиење

Original price was: 2,399.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.


Ако сте во потрага по апарат кој ќе Ви овозможи брзо и едноставно да си сошиете или поправите нешто- тогаш оваа машина е совршено решение за Вас. Во комплет добивате цел сет со сите потребни додатоци за работа, за Вашата облека секогаш да изгледа совршено.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Мини машина за шиење

Оваа мини машина за шиење е многу практична и совршена за сите видови шиење, прави вистински перформанси! Може да работи и на струја и на батерии и лесно пренослива е, па можете да ја носите со себе и на патување. Замислете да можете да си ја поправите или сошиете облеката каде и да посакате- насекаде. Да, и тоа е возможно!

Компактна Мини машина за која не Ви треба многу простор, сместете ја во Вашиот дом и секогаш ќе биде спремна да Ви помогне кога сте во тесно.

Мини машина за шиење

Мини машина за врвни перформанси!

Сетот содржи 1 Мини машина за шиење, 1 AC адаптер, 1 педала, 1 игла за вовлекување на конци, 1 резервна игла, 2 клопчиња конци и 2 калеми.

Со користење на оваа Мини машина, Вашата облека секогаш ќе изгледа совршено. А Вие ќе заштедите време и пари бидејќи нема да имате потреба да одите на кројач. Не се сомневаме дека се можете сами, не се сомневајте ни Вие! Само уживајте во креирање на едноставни парчиња облека.

шиење

Карактеристики:

 • Брз и спор режим на работа
 • Погодна за сите материјали
 • Може да работи на 4АА батерии или на струја со помош на AC адаптер
 • Мал секач во предниот дел, за кратење на конецот
 • Папуча за ножно работење
 • Компактна и практична
 • Пакетот содржи цел сет со сите додатоци потребни за работа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини машина за шиење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА