Sale!

Расклоплива мини пегла на пареа

850.00 ден

Кога ќе тргнете на службено патување или на одмор, не можете секогаш да бидете сигурни дека во хотелот ќе имате функционална или висококвалитетна пегла. Ако сте пребирливи или едноставно сакате да бидете сигурни, Ви ја нудиме најдобрата пегла за патување која лесно ќе се вклопи во Вашиот багаж, без да зазема премногу простор.

Има складиште за вода, а преклопливата рачка помага пеглата лесно да се спакува и да се стави во куфер или торба. Лесна и едноставна за употреба. Освен тоа,има вградено термостат со осигурувач кој ја прави пеглата посигурна за употреба. Овој производ може да биде добра идеја и за подарок!

СУПЕР АКЦИЈА!!!
Сега на попуст од 40%
за само 850 денари.

 

shutterstock_192277082             rejting

 

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Мини пегла на пареа

 

Кога ќе тргнете на службено патување или на одмор, не можете секогаш да бидете сигурни дека во хотелот ќе имате функционална или висококвалитетна пегла. Ако сте пребирливи или едноставно сакате да бидете сигурни, Ви ја нудиме најдобрата Мини пегла на пареа за патување која лесно ќе се вклопи во Вашиот багаж, без да зазема премногу простор.

Има складиште за вода, а преклопливата рачка помага пеглата лесно да се спакува и да се стави во куфер или торба. Лесна и едноставна за употреба. Освен тоа,има вградено термостат со осигурувач кој ја прави пеглата посигурна за употреба. Идеална е и за подарок.

Мини пегла на пареа Hetian HT-258B со најнов дизајн, на расклопување е, практична, можете да ја носите насекаде со себе.

Карактеристики:

 • Може да се користи како обична пегла и на пареа
 • Должина на кабелот 1.3 м
 • Енергија 700W 220V 50Hz
 • Расклоплива рачка
 • Копче за пареа
 • Променлива температура
 • Лесна и компактна
 • Издржлива

Спецификации:

 • Производ: Мини пегла на пареа
 • Енергија 700W AC220-240V – 50/60Hz
  Големина: 9,5 x 7,5 x 17,7 цм

Мини пегла на пареа

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Расклоплива мини пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА