-50%

Бежична мини правосмукалка

Original price was: 1,400.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Само 400 грама- а исклучливо ефикасна!

 


Пренослива правосмукалка за автомобили и тастатура

 Лесна, но моќна

 Широка употреба 

 Бежично полнење 

Надограден филтер

 Одличен подарок

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Бежична мини правосмукалка

 

мини

 

Пренослива правосмукалка за автомобили и тастатура

Идеална е за автомобили и тастатури. Супер моќна мини правосмукалка е вистинското нешто за оние кои сакаат автомобилот да го одржуваат совршено чист. Правот ќе го отстраните брзо и ефикасно, без никакви остатоци.

 Лесна, но моќна

Со компактен дизајн, оваа мини правосмукалка е осмислена да биде многу едноставна за ракување. Не ја потценувајте нејзината сила и моќ само затоа што е лесна на тежина! Со сила од 120V и моќниот мотор, оваа мини правосмукалка пружа вшмукувае до 9000pa, гарантирајќи дека секоја прашинка или мала трошка ќе биде отстранета со леснотија.

бежична

 Широка употреба 

Повеќенаменска мини правосмукалкаа за сечии потреби. Ова не е обична правосмукалка наменета само за автомобили и тастатури, со неа можете да исчистите насекаде. Столови, маси, ќошија во домот кои се тешко достапни за чистење итн. Во комплет доаѓа со две „глави„ кои можете да ги менувате во зависност од тоа какво ѓубре и нечистотија треба да соберете.

 Бежично полнење

Не се грижете повеќе дека ќе заборавите да ги промените батериите и дека нешто нема да работи кога тоа на Вас Ви е потребно. Оваа мини правосмукалка има вградена батерија која брзо се полни и работи до 15 до 30минути.

чистење

Надограден филтер

Долготрајна правосмукалка лесна за одржување. Поседува филтер кој е сместен во садот за прашина, можете да го извадите и да го исперете со вода. Потоа само оставете го убаво да се исуши.


 Одличен подарок

Верувајте дека ова е вистинскиот избор за да ги израдувате Вашите најмили. И за возрасни и за помлади. Носи уредност и удобност на секое патување.

Набавете ја својата вакуум пренослива правосмукалка и почувствувајте ја разликата во одржување на Вашиот автомобил и дом!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бежична мини правосмукалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА