-50%

Пренослив мини принтер

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.

Одличен додаток за сите љубители на фотографии и креативни спомени

 

 Сочувајте си своите спомени

 Лесно преносливо

 Мултифункционално

 Едноставно поврзување и управување со уредот

 Совршен подарок

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пренослив мини принтер

 

 Зошто мини принтерот е совршен?

Со помош на овој мини принтер, сликите кои што ги правите можете да ги преточите во конкретни спомени, да ги држите во раце на еден поинаков и мноу интересен начин. Направете фото албум, персонализирани подароци, честитки и збогатете го својот простор со спомени од Вас и Вашите сакани. Ви нуди безброј креативни можности, само не го испуштајте од раце и носете го насекаде со себе за да не испуштите некој миг. Има компактен дизајн и лесно се поврзува со било кој паметен телефон по пат на многу едноставна апликација. За фотографии, налепници, QR кодови и што ли уште не…

 

Нарачајте го Вашиот мини и принтер и сочувајте ги сите убави мигови

 

Со помош на апликацијата, можете да ги конторлирате и да ги уредувате фотографиите пред да ги печатите. Во комплет, овој мини принтер има и една ролна хартија, како и усб кабел, па уредот е веднаш подготвен за делење на бесценети фотографии и документи. Има вградено литиум-јонска батерија која се полни до 1000 mAh. Драги љубители на уметноста, уживајте во процесот на штампање и забележете ги сите посебни моменти!

Димензии: 11 х 8 х 3.50 цм

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пренослив мини принтер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА