Sale!

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

599.00 ден

Сакате да смените песна, филм, програм или да пуштите погласна музика, но не Ви паѓа на памет да се поместите од креветот во кој толку удобно се чувствувате?! -Потполно Ве разбираме!

Опуштете се и уживајте во комфорот, бидејќи ние го имаме решението за Вас.

Бежична Мини тастатура која функционира на раздалеченост до 8 метри.

Заборавете на константното станување од кревет за се нешто! Нарачајте и уверете се!

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

 

Ново! Увоз од ЕУ! Оригинал!

Сакате да гледате нешто на компјутерот но во креветот Ви е толку удобно што не би станале за ништо на светот? Потполно Ве разбираме! Ви ја представуваме оваа Мини тастатура што може да ви го реши проблемот. 2 во 1 Мини тастатура + глувче која ќе Ви овозможи да управувате со Вашиот компјутер до 8м. Заборавете на константното станување од кревет за да смените песна, филм, да пуштите погласна музика и др. Опуштете се и уживајте во комфортот, бидејќи тастатурата ги има сите опции како да сте пред компјутер.

Мини тастатура

Карактеристики:

 • Има 32 копчиња
 • Бежична е
 • Функционира на одалеченост до 8м

Нарачајте и уверете се!

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА