Sale!

МИРИСЛИВА УКРАСНА СВЕЌА ВО ЧАША ПРОТИВ КОМАРЦИ И ИНСЕКТИ

199.00 ден

Шифра на производ: 199

Свеќите со висока содржина на цитронела и масло од еукалиптус обезбедуваат ефикасна заштита од комарци во затворен простор за живеење или работа, како и на отворено: во кафеана градина, двор, во природа или на други места.

Свеќите ги одбиваат сите инсекти, комарци, бумбари, пчели, стршлени,…

Ставете ја свеќата подалеку од извори на топлина и запаливи материјали.

Во затворен простор, една свеќа за површина од околу 30 м2.

На отворено, две свеќи за 30 – 40 м2.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Миризлива свеќа

 

Свеќите со висока содржина на цитронела и масло од еукалиптус обезбедуваат ефикасна заштита од комарци во затворен простор за живеење или работа, како и на отворено: во кафеана градина, двор, во природа или на други места.

За да ги контролирате комарците – ставете ја чашата со оваа Миризлива свеќа во вертикална положба на рамна површина и запалете го фитилот.

Свеќите ги одбиваат сите инсекти, комарци, бумбари, пчели, стршлени,…

Ставете ја свеќата подалеку од извори на топлина и запаливи материјали.

 • Во затворен простор, една свеќа за површина од околу 30 м2.
 • На отворено, две свеќи за 30 – 40 м2.
 • Времето за заштита на оваа свеќа е 18 часот.
 • Свеќата има контактно, невротоксично дејство врз инсектите.
 • Најдобар ефект се постигнува 15-30 минути по палењето на фитилот за свеќа.
 • Целни организми: комарци (Culex sp., Aedes sp.) и крлежи (Ixodes sp.)
 • Активна супстанција: трансфлутрин

 

Миризлива свеќа во чаша против комарци и инсекти

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИРИСЛИВА УКРАСНА СВЕЌА ВО ЧАША ПРОТИВ КОМАРЦИ И ИНСЕКТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА