Sale!

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ГРАВИРАЊЕ НА СЕКАКВИ МАТЕРИЈАЛИ

249.00 ден

Шифра на производ: 190

Рачен електричен молив за лесно гравирање на метал, дрво, камен, стакло, керамика, кожа, пластика, гума или кој било друг материјал…

 • Направете свои мали уметнички дела,
 • Обележете ги вашите клучеви, вашите алатки, автоделови и други вредни предмети,
 • Напојување: 2 AA батерии 1,5V,
 • Димензии: 17cm,
 • Боја: како на сликата,
 • Вклучен е резервен додаток за гравирање.

Исклучително лесен за употреба бидејќи е во форма на молив.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Молив за гравирање

Рачен електричен молив за лесно гравирање на метал, дрво, камен, стакло, керамика, кожа, пластика, гума или кој било друг материјал…

 • Направете свои мали уметнички дела,
 • Обележете ги вашите клучеви, вашите алатки, автоделови и други вредни предмети,
 • Напојување: 2 AA батерии 1,5V,
 • Димензии: 17cm,
 • Боја: како на сликата,
 • Вклучен е резервен додаток за гравирање.

Исклучително лесен за употреба бидејќи е во форма на молив.

За да го користите, едноставно одвртете го моливот на граверот од дното со вртење спротивно од стрелките на часовникот. Вметнете го позитивниот (+) крај на батеријата свртен нагоре. Држете ја гравурата како со молив, со палецот над контролното копче.

Притиснете го контролното копче со палецот. Со лесен притисок, притиснете ја алатката надолу на површината што сакате да ја изгравирате. Држете го под мал агол (како молив).

За да се исклучите, едноставно ослободете го притисокот на палецот од контролното копче.
За да го замените врвот, нежно фатете го и извлечете го. Цврсто турнете го новиот врв.

Може да се користи за правење елегантни натписи на разни материјали.

Електричен Молив за гравирање на секакви материјали

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка на овој Молив за гравирање може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ГРАВИРАЊЕ НА СЕКАКВИ МАТЕРИЈАЛИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА