Sale!

Магнетна нараквица за алат

299.00 ден

Ви го претставуваме овој револуционерен производ кој ги воодушеви сите мајстори што го имаат:

Магнетна нараквица на која можете да го закачите сиот поситен метал, шрафови, шајки, инбуси, завртки, клучеви, шрафцигер и што ли уште не!

На нараквицата се наоѓаат шест магнети, убаво распоредени во три реда кои цврсто ќе го држат алатот таму каде што ќе го поставите.

Благодарение на нараквицата, сиот алат ќе ви биде при рака додека работите или поправате нешто. Без разлика во која положба се наоѓате, магнетите се толку силни што ништо од алатот нема да се изгуби!

Завршете ја работата трипати побрзо од обично!

Сезонски попуст- сега за само 299 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/alatka-za-grebnatini-na-avtomobilot/

http://tronshop.mk/proizvod/vozdushen-kompresor-za-avtomobil/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Нараквица за алат

 

Магнетна Нараквица за алат  која е неопходна за сите мајстори, но и за останатите. Цврсто го држи сиот ваш метален алат. Ако имате непредвидена или итна поправка, оваа нараквица ќе ви помогне да го имате со себе сето она што ви е потребно во тој момент.

За клинци, шајки, инбуси навртки, клучеви и за останатиот помал алат.

Додаток кој секогаш е спремен за инстант користење, ќе ви помогне брзо и успешно да ја завршите работата на полесен начин. Без повеќечасовно пребарување по кутиите, без фрустрации, со оваа нараквица алатот ќе ве чека спремен и ваше е само да се фрлите на работата!

Овозможува работата да се заврши трипати побрзо од обично.

Лесно се поставува, се фиксира на зглобот и се лепи со лепенка. Не го ограничува движењето на вашата рака, таа е слободна и дише, а покрај тоа, ако сакате можете да ја закачите нараквицата и на скалите покрај вас. Широка е и одговара на секоја големина на рака. Работете каде сакате и во било која положба, магнетите нема да дозволат ништо од алатот да се изгуби.

Карактеристики:

 • 6 магнети, распоредени во три реда
 • Универзална големина
 • Нараквица за алат за шајки, шрафови, навртки, клучеви, инбуси и друг помал алат
 • Супер отпорен материјал 1680D балистички полиестер
 • Димензии: 37 x 9 цм
 • Маса: 46г
 • Издржливост: до 0,7 кг
Нараквица за алат
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна нараквица за алат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА