Sale!

НОВОГОДИШЕН ЛАСЕР ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

1,199.00 ден

Шифра на производ: 118

Неверојатен нов ласерски проектор за вашата куќа ќе биде украсен со илјадници живи бои.

Холографски ласерски проектор кој осветлува точки на површината на куќата (фасада или ѕид), дрвја, градини, ентериери или каде и да посакате.

Ласерскиот проектор е водоотпорен и работи постојано, може да се користи во сите прилики во текот на целата година.

Совршено осветлување за секоја пригода!

Заборавете на старите начини на уредување и осветлување на домот. Време е за модерно, откриено ласерско осветлување кое ќе ги воодушеви домашните, соседите, гостите, па дури и случајните минувачи!

Ласерскиот проектор ви овозможува на најсовремен начин да создадете совршена новогодишна атмосфера и да ја украсите вашата куќа, градина или просторија за прославување родендени и годишнини.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Новогодишен ласер

 

Новогодишен ласер за совршена декорација на куќата ќе го воодушеви целото семејство.

Неверојатен нов ласерски проектор за вашата куќа ќе биде украсен со илјадници живи бои.

Холографски ласерски проектор кој осветлува точки на површината на куќата (фасада или ѕид), дрвја, градини, ентериери или каде и да посакате.

Ласерскиот проектор е водоотпорен и работи постојано, може да се користи во сите прилики во текот на целата година.

Совршено осветлување за секоја пригода!

Заборавете на старите начини на уредување и осветлување на домот. Време е за модерно, откриено ласерско осветлување кое ќе ги воодушеви домашните, соседите, гостите, па дури и случајните минувачи!

Новогодишен ласер кој ви овозможува на најсовремен начин да создадете совршена новогодишна атмосфера и да ја декорирате вашата куќа, градина или просторија за прославување родендени и годишнини.

Како да се користи? Многу лесно! Кога сакате да го користите ласерот како новогодишно светло на отворено или за луда забава на отворено, ставете го ласерот на зашилен држач и залепете го во градина или тегла со цвеќиња. Насочете ја светлината кон предметот што сакате да го осветлите и приклучете го.

Карактеристики:
 • IP заштита за надворешна инсталација
 • држач за внатрешна инсталација
 • надворешна игла за инсталација
 • тајмер од 1 до 6 часа работа
 • избор на црвена, зелена (или и двете)
 • Убави динамични програми
Новогодишен ласер
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШЕН ЛАСЕР ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА