-44%

НОВОГОДИШНА СВЕТЛЕЧКА ЗАВЕСА

Original price was: 1,539.00 ден.Current price is: 859.00 ден.

Шифра на производ: 090

За да ги пречекате претстојните новогодишни и божиќни празници и еуфоријата што доаѓа, украсете го вашиот дом навреме. . . Внесете фантастична магија во вашиот дом!

Украсете спална соба, дневна соба, канцеларија или дури и ресторан. Феноменална новогодишна декорација на дворот, покривот, вратата, прозорецот или ѕидот.

Декоративните LED светилки се одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во вашиот дом за време на мрачните зимски денови.

Нова генерација на завеси, лесни, флексибилни и прилагодливи по големина. Лесно се монтира: прицврстете го и пуштете ги прамените, помалку од 10 минути за украсување.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Новогодишна завеса

 

За да ги пречекате претстојните новогодишни и божиќни празници и еуфоријата што доаѓа, украсете го вашиот дом навреме. . . Внесете фантастична магија во вашиот дом!

Украсете ја вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дури и ресторан. Феноменална новогодишна декорација на дворот, покривот, вратата, прозорецот или ѕидот.

 

Декоративната Новогодишна завеса LED светилки се одличен избор доколку сакате да внесете топлина и радост во вашиот дом за време на мрачните зимски денови.

Нова генерација на завеси, лесни, флексибилни и прилагодливи по големина. Лесно се монтира: прицврстете го и пуштете ги прамените, помалку од 10 минути за украсување.

Широка примена – украсете ја детската соба, дневната соба, канцеларијата, па дури и ресторанот… Совршено се вклопуваат насекаде.

Исклучително ниска потрошувачка на енергија!

LEDНовогодишна завеса- има 8 режими на работа кои може да се менуваат со притискање на копче.

Нека започнат празничните веселби со топло новогодишно осветлување, достапно во три варијанти на осветлување.

Режимите на осветлување се:
 • Комбиниран режим;
 • Светлина во брановите;
 • Делумно осветлување;
 • Слабо светло;
 • Режим на осветлување на блиц;
 • Режим на треперење;
 • Режим на избледување;
Спецификација:
 • Достапен во три варијанти на осветлување: бела, сина или RGB;
 • Димензии: 2×2 m;
 • Напон: 127-250V, 50-60Hz;
 • Моќност: 60w;
 • Водоотпорен: IP44.

Животниот век до 50.000 работни часови

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА СВЕТЛЕЧКА ЗАВЕСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА