Sale!

НОВОГОДИШНА ПЕРНИЦА – МИКИ И МИНИ

499.00 ден

Шифра на производ077
Новогодишна перница Мики и Мини

Прекрасна декорација за новогодишните празници со мотиви на Дизни.

Воодушевете ги вашите малечки со необични перници. Однесете ги во прекрасното друштво на Мики и Мини Маус.

Димензии 30 x 30cm

ЕКО материјал

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799
Новогодишна перница Мики и Мини.

Прекрасна декорација за новогодишните празници со мотиви на Дизни – новогодишна перница Мики и Мини.

Воодушевете ги вашите малечки со овие необични перници. Земете ги во прекрасно друштво со Мики и Мини Маус.

Карактеристики:
Димензии 30 x 30cm
Новогодишна перница направена од ЕКО материјал

Новогодишна перница
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ПЕРНИЦА – МИКИ И МИНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА