-45%

ОРГАНИЗЕР ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

Овој организатор е идеален за сите мали нешта што ни се потребни во автомобилот.

Погоден за чување телефони, клучеви, шишиња, лименки, преносни компјутери, пенкала и разни други работи. Неопходен детал за патниците на задните седишта.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Организаер за седиште

 

Овој Организер за седиште е идеален за сите мали нешта што ни се потребни во автомобилот. Погоден за чување телефони, клучеви, шишиња, лименки, преносни компјутери, пенкала и разни други работи. Неопходен детал за патниците на задното седиште, како и верен асистент во организацијата!

Карактеристики:
 • Лесно се монтира на седиштето во автомобилот
 • Не зазема многу простор
 • Материјал: најлон

Неговиот врв се вклопува со секој потпирач за глава и околу долниот дел од седиштето.
Организер за седиште ги чува вашите седишта, го одржува вашиот автомобил многу чист и организиран. Организаторот виси на задната страна од седиштето за да создаде простор во вашиот автомобил, камион, комбе…Проверете зошто Car Seat Organizer е најдобрата помош во сите автомобили.

Организер за седиште со поовеќе џебови за сите видови предмети: шишиња, клучеви, лименки, телефони, пенкала, списанија, карти, итн.

Овој прилагодлив организатор на задните седишта може да биде дел од вашиот секојдневен живот.

Лесно се собира за складирање. Склоплив дизајн за заштеда на простор.

Организер за седиште во автомобил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРГАНИЗЕР ЗА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА