Sale!

ПАМЕТНА ПРАВОСМУКАЛКА

2,199.00 ден

Шифра на производ: 113

Самостојната роботска правосмукалка има автоматска контрола и сензори кои спречуваат да удри во мебелот. Чисти под мебелот, ползи под кревети, маси, столици, комоди и други тешко достапни места.Сега можете да го направите просторот во вашето домаќинство многу почист, дури и кога сте далеку од дома. Едноставно дозволете самостоен робот за правосмукалка да направи се за вас. Ги чисти апсолутно сите трошки, влакна, без разлика дали се на тепих, ламинат, паркет или плочки.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Паметна правосмукалка

 

Ако ви здодеа постојано да го чистите вашиот дом или немате време за овие постапки, зошто да не го направите тоа паметната правосмукалка, наместо вас? Ја препорачуваме роботската Паметна правосмукалка која работи целосно сама! Додека одмарате или подготвувате оброк за себе и вашето семејство, дозволете паметна, моќна и целосно независна роботска правосмукалка да ви исчисти. Слаб шум нема да го наруши вашиот секојдневен мир.

Роботот правосмукалка, која работи целосно сама, има автоматска контрола и сензори кои го спречуваат ударот од мебелот. Чисти под мебел, ползи под кревети, маси, столици, комоди и други тешко достапни места.

Сега можете да го направите просторот во вашето домаќинство многу почист, дури и кога сте далеку од дома. Едноставно дозволете самостоен робот за правосмукалка да направи се за вас. Ги чисти апсолутно сите трошки, влакна, без разлика дали се на тепих, ламинат, паркет или плочки.

 

 

Карактеристики:
 • Материјал: пластика / електроника
 • Автоматско избегнување пречки
 • Димензии 23 × 6,5 cm
Паметна правосмукалка
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка на оваа Паметна правосмукалка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТНА ПРАВОСМУКАЛКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА