-40%

Пеперутка масажер за цело тело

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Нов масажер во облик на Пеперутка- ќе Ви помогне да се ослободите од болките во вратот, грбот, колковите, колената и сите други делови од телото. Има 4 режими на работа кои не само што ќе Ве ослободат од болките, туку и спречуваат повторна појава на истите!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пеперутка масажер за цело тело

Пеперутка масажер со 4 режими на работа, кој не само што ќе Ве ослободи од болките, туку ќе ги спречи и повторно да се појават.  Особено е ефикасен за остеоартритис, овозможува повторно да ги активирате Вашите мускули, да ги намалите болките и да се вратите на Вашите секојдневни активности.

масажерДизајниран да се прилагоди на секој дел од телото

 

Без оглед на тоа да ли трпите хронични болки или само повремено чувствувате непријатност во Вашето тело, овој масажер во облик на Пеперутка со прилагодлив интензитет, ќе Ви овозможи да изберете каква масажа сакате според Вашите потреби и преференции. Ви гарантираме дека болките ќе се изгубат!

Посакајте му добредојде на нашиот масажер, а на болките во телото кажете им збогум!

Најдобро од се е што ќе се чувствувате полесно по само 30 дена користење. Не очекувавте дека толку брзо делува, нели? Опоравете се од секојдневните тегоби, вратете го својот блескав изглед у чувството на слобода во своето тело.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пеперутка масажер за цело тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА