-53%

Перница за патување од мемориска пена

Original price was: 1,500.00 ден.Current price is: 699.00 ден.


Патувањата се навистина незаборавни и прекрасни искуства, но понекогаш знаат да бидат и напорни. Колку пати до сега сте почувствувале болки во вратот или неудобност која не знаете да ја објасните? На тоа чувство му дојде крајот!

Перница за патување од мемориска пена, која нуди максимална удобност

За во автомобил, автобус, авион, воз итн. Нарачајте веднаш и изберете ја Вашата следна дестинација!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Перница за патување од мемориска пена

 

Оваа Перница за патување има специфични и посебни карактеристики кои и овозможуваат да се прилагоди во било кое превозно средство. Автомобил, автобус, авион, воз итн. Пружа таква удобност, што веднаш можете да заборавите на болките во вратот додека патувате. Корисна е и за оние што сакаат да спијат додека патуваат, како и за оние кои сакаат будно да го следат патувањето и да го забележат секој попатен пејсаж. Перница за патување од мемориска ена-  направена од мек и нежен материјал кој ги спречува вообичаените проблеми кога сте на пат. Нема веќе вкочанетост, стрес и болка! Правилно држање на телото, подобра циркулација и благосостојба се резултатите од оваа Перница за патување.

Патувајте удобно и безбедно! Среќен пат!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Перница за патување од мемориска пена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА