-36%

Кинетички песок за изработка на фигури

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Модерна играчка која Вашето дете ќе ја обожава. Освен тоа, ќе ја развие и својата креативност.

Овој кинетички песок е 100% безбеден и нетоксичен и со него може да се направат најразлични фигури.

Побрзајте, количините се ограничени!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Кинетички песок за изработка на фигури

 

Сакате да ја внесете забавата внатре. Кинетичкиот песок е совршена играчка за вашите деца! Секој тематски сет вклучува повеќе пакувања со обоен песок и забавни калапи. Кинетичкиот песок совршено ја одржува својата форма, дозволувајќи им на децата да создаваат прекрасни сцени!


Креативно: Одлично за млади сетила, плус поттикнува креативност и фини моторни вештини. Може да се користи повторно и повторно. Одлично за играње внатре или надвор со лесно чистење.

Создадете сопствена креација: Користете ја вашата сопствена креација и користете комбинација на бои за да направите најразновидни фигури, кои ќе бидат универзално уметничко дело.

Нетоксичен и безбеден: 100% безбедни за деца. Користете повторно и повторно без проблеми. Прави и одличен подарок. За возраст од 3 па нагоре.

Креативен сет кинетички песок за изработка на фигури

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кинетички песок за изработка на фигури”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА