-50%

Пиштол за балони од сапуница

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Автоматска пушка за било која возраст, за момчиња и за девојчиња.

Сосема безопасна играчка, има 8 дупки и може да испушти до 500 меурчиња во минута.

Во комплет со пиштолот исто така добивате едно шише со сапуница, како и сад за да го потопите пиштолот.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пиштол за балони од сапуница

Автоматски Електричен пиштол  за момчиња и девојчиња од сите возрасти. Може да се користи и внатре и на отворено.

Пиштолот со меурчиња во голема мера го имитира изгледот на митралезот Гетлинг за да им даде на децата реално искуство со играње. Сосема безопасен и поучен играч, кој на децата им покажува дека наместо куршуми, секое оружје треба да исфрла шарени балони.

 

Електричен пиштол со 8 дупки за меурчиња кои исфрлаат над 500 шарени меурчиња во минута.

Совршен подарок за деца.

Овој Електричен пиштол со имитација на дизајнот на пиштолот Гетлинг овозможува развој на имагинацијата и креативноста на детето. Може да се однесат насекаде, тоа е забавна и интерактивна играчка која ќе ги држи окупирани со часови.

Безбедна детска ABS пластика: производот е изработен од висококвалитетна, нетоксична ABS пластика, издржлива и ригорозно тестирана за да обезбеди висока безбедност на децата и домашните миленици, како и отсуство на протекување или излевање.

Со својот реален дизајн и живи бои, ова е најдобрата играчка што ви треба за децата.

Работи со: 3 AA батерии (не се вклучени), откако ќе ги инсталирате, повлечете го копчето за бленда за да се направат многу меурчиња.

Пакетот вклучува:
 • 1 пиштол
 • 1 шише течност
 • 1 сад

 

 

Електричен пиштол за балони со сапуница.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пиштол за балони од сапуница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА