-50%

ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 849.00 ден.

Дали сакате интересна играчка која ќе ги имитира вашите деца за време на разговори и игри?

Тогаш овој папагал што зборува ќе биде најдобриот избор! Оваа мека плишана играчка е нежна на допир и дизајнирана со симпатичен изглед, на децата сигурно ќе им се допадне! Кога ќе го вклучите и разговарате со него, ќе го имитира вашиот глас и смеа на многу сладок начин.

Плишаниот папагал е играчка која зборува, мавта со крилјата и се движи. Изработен е од мек кадифен кој е квалитетен и мек за гушкање. Многу забавна играчка и одличен подарок!

Броборливиот кадифен папагал кој ви повторува зборови е играчка која ќе го повтори сè што ќе кажете, секој звук, збор, смеа, на свој уникатен и смешен начин.

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА

Дали сакате интересна играчка која ќе ги имитира вашите деца за време на разговори и игри?

Тогаш овој папагал што зборува ќе биде најдобриот избор! Оваа мека плишана играчка е нежна на допир и дизајнирана со симпатичен изглед, на децата сигурно ќе им се допадне! Кога ќе го вклучите и разговарате со него, тој ќе го имитира вашиот глас и смеа на многу сладок начин.

Плишаниот папагал е играчка која зборува, мавта со крилјата и се движи. Изработен е од мек кадифен кој е квалитетен и мек за гушкање. Многу забавна играчка и одличен подарок!

Броборливиот кадифен папагал кој ви повторува зборови е играчка која ќе повтори сè што ќе кажете, секој звук, збор, смеа, на свој уникатен и смешен начин.

Димензии на папагалот 22cm висина 12cm ширина Се напојува со 3 AAA батерии

Карактеристики:
 • Боја: Шарена
 • Материјал: кадифен и ПП памук
 • Меки плишани површини и памучни ткаенини. Одлична изработка со удобна текстура за добро чувство на рацете.
 • Папагалот ќе го повтори она што го кажувате или пеете, имитирајќи го вашиот глас, исто како смешен диктафон.
 • Лесен за ракување. Вклучете го и разговарајте со него, тој ќе го имитира вашиот глас на многу сладок и смешен начин.
 • Обични AAA батерии. Се напојува со 3 x AAA батерија (не е вклучена).


Прекрасен и интересен подарок за роденденски празници за деца постари од 4 години. Премногу симпатичен дизајн кој ќе им се допадне и на момчињата и на девојчињата. Одлична едукативна играчка за рано учење која ја тренира нивната чувствителност на слухот и интерактивни комуникациски вештини. Овозможете им на вашите деца повеќе забава и спречете ги децата да станат зависни од електрични и видео игри.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА