Sale!

ПОДМЕТАЧИ ЗА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА

249.00 ден

Шифра на производ074
Повеќенаменска подлога за машини за перење, исто така идеална за фрижидери, колички, машини за сушење, машини за миење садови, сушари, софи, маси, кревети и слично !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Подметачи за машина за перење алишта

 

Подметачи за машина за анти-шум, вибрации и лизгање !

Повеќенаменска подлога за машини за перење, исто така идеална за фрижидери, колички, машини за сушење, машини за миење садови, сушари, софи, маси, кревети и сл.!

 

 

Сет од 4 парчиња. Подметачи за машина – даваат стабилност на машината за перење, работната маса, софата, софата и ги намалуваат вибрациите и ги апсорбираат.

Доколку машината за перење не е цврсто наместена, испушта разни звуци, бучава што одекнува низ целиот стан, овие влошки се вистински спас!
Влошките ќе спречат тресење на машината за перење. Ќе заборавите на звуците и вибрациите. Патосниците одлично се вклопуваат во сите модели на машината за перење. Ставете ги под стапалата на машината за перење или сушење.
Многу е лесно да се инсталира, само треба да закачите по една подлога на секоја нога и да ја вратите машината на своето место. Нема потреба од лепак!

Подметачите се направени од гума така што ќе спречат лизгање. Машината ќе стои во место и ќе работи во тишина. Ќе го заштитите и подот бидејќи машината ќе се подигне од земја. Затоа, ќе има помалку влага и нема да се појави ‘рѓа. Ќе можете многу лесно да го исчистите подот под машината.

Одговара на сите големини на машини за перење / сушење, се вклопува под вашата предна или горна машина за полнење без додавање преголема висина

Предности:
 • 90% спречување на бучава,
 • значително го намалува тресењето, вибрациите и звукот,
 • погоден за сите модели на машини,
 • полесно чистење,
 • помалку ‘рѓа и влага,
 • лесно поставување,
 • ја штити почвата,
 • Погоден е и за фрижидери, комплет за седење…

 

Карактеристики:

 • Во пакетот добивате 4 подметачи,
 • големина: 7 x 4 cm,
 • тежина: 85 g,
 • материјал: гума, ПВЦ,
 • боја: сива.
Подметачи за машина
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОДМЕТАЧИ ЗА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА