Sale!

Природен спреј за безболна депилација

399.00 ден

Благодарение на овој револуционерен спреј за отстранување на влакна, никогаш повеќе нема да мора да се депилирате или да ги бричите нозете. Не само за нозете, совршен е и за рацете, пазувите, градите, стомакот, бикини зоната и за сите други останати делови од телото.

Обогатен е со Алое вера екстрат, што ја прави вашата кожа мазна и нежна. Содржи и витамин Е кој што ја хидрира вашата кожа, како и екстрат од портокал кој значително ќе помогне во поспоро стареење.

Големо намалување- само 399 ден

http://tronshop.mk/proizvod/bezzhichen-depilator-za-telo/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Природен спреј за безболна депилација

Моќен, единствен спреј за брзо и безболно отстранување на влакната- депилација без мака

Споделуваме неверојатни искуства на купувачите, кои сведочат за беспрекорниот спреј за безболно и потполно природно отстранување на влакна!

Повеќе од обичен спреј!

Без непријатен мирис, без иритација, 100% природна формула обогатена со витамини кои ги раствораат влакната до корен без никаква болка. Ја прави кожата хидратантна, здрава и млада, и ја ослободува од влакненца дури до шест недели.

Целта ни е да се ослободите од бричењето и болната депилација и да имате мека и нежна кожа. Засекогаш ќе го смените Вашиот начин на размислување кога се во прашање непотребните влакна!

Кажете им збогум на восокот и бричењето!

Благодарение на овој револуционерен спреј за отстранување на влакна, никогаш повеќе нема да мора да се депилирате или да ги бричите нозете. Не само за нозете, совршен е и за рацете, пазувите, градите, стомакот, бикини зоната и за сите други останати делови од телото.

Обогатен е со Алое вера екстрат, што ја прави вашата кожа мазна и нежна. Содржи и витамин Е кој што ја хидрира вашата кожа, како и екстрат од портокал кој значително ќе помогне во поспоро стареење.

Најлесен метод за депилација!

Неверојатно лесен за употреба! Само напрскајте, избришете и кожата ќе ви биде сосема мазна. Исто така го подобрува и квалитетот на Вашата кожа. Ќе изгледате подобро, ќе се чувствувате подобро,кожата ќе Ви е нахранета со витамини, а влакната нема да се вратат со недели. Навистина неверојатно!

Карактеристики:

 • Безболно
 • Брзо
 • Нежна формула
 • Совршен ефект

Начин на употреба:

 1. Проклункајте го спрејот пред употреба
 2. Поради несакани алергии, најпрво тестирајте на мал дел од кожата
 3. Напрскајте го оној дел од кој сакате да ги отстраните влакната
 4. Почекајте 5-10 минути
 5. Избришете го местото со мокра крпа

Пакување: 100мл

Амбалажа: Алуминиумско шишенце

 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Природен спреј за безболна депилација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА