Sale!

ПРОФЕСИОНАЛНО ФИГАРО, ПРЕСА ЗА БРАНОВИТА КОСА

949.00 ден

Професионално фигаро за коса со три грејни цевки од горната страна и две од долната. За совршени брановити локни!

Ново! Увоз од ЕУ! Оригинал!

Врвен квалитет кој ја штити Вашата коса од оштетување, брзо и ефикасно ќе ја направите фризурата од Вашите соништа. За сите типови на коса.

Има три керамички цевки чии што врвови не се загреваат, па слободно можете да ја користите пресата со двете раце и да придржувате каде што треба.

Само во Трон Шоп!

Голема акција, сега за само 949 ден.

Фигаро за големи локни од марката „Нова„

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting4,9

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Професионално фигаро- преса за брановита коса

 

Број 1 за Вашата коса, Професионално фигаро за соврешни брановити локни.

Има штипка за отварање и затварање на цевките кои се пет на број. Три од горната страна и две од долната. Цевките се керамички, не се лепат. Врвовите на ова Професионално фигаро не се загреваат, па лесно можете да го употребувате и да придржувате со двете раце.

Направете совршена фризура три пати побрзо отколку со обично фигаро!

Професионално фигаро

Карактеристики:

 • Сила: 80W
 • Волтажа: 110-240V
 • Температура: 180 или 210 степени, можете самите да ја одберете
 • Должина на пресата: 40цм
 • Димензии на грејните цевки: 14 x 9цм
 • Ротирачки кабел 360 степени

Врвен квалитет, за сите типови на коса!

Професионално фигаро, преса за брановита коса 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРОФЕСИОНАЛНО ФИГАРО, ПРЕСА ЗА БРАНОВИТА КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА