МАГИЧНО ГРАДИНАРСКО РАСТЕГЛИВО ЦРЕВО

539.00 ден

Шифра на производ068

Растегливото црево е лесно и издржливо. Никогаш нема да се скрши, превиткува или искривува.

Направено од издржливо внатрешно црево што може да се прошири и надворешно црево направено од супер силна мрежа, магичното црево е како ниту едно друго црево што сте го виделе досега.

Со секое купено црево добивате:

 1. Врска со навојна чешма од 3/4 инчи.
 2. Допрете го адаптерот со конец од 3/4 до 1/2 инчи.
 3. Воден пиштол со брзо спојување со неколку видови млазници.

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Растегливо црево

 

Градинарското Растегливо црево Magic Stretch е лесно и издржливо. Никогаш нема да се скрши, превиткува или искривува.Секојпат кога ќе ја вклучите водата од чешмата, магичното Растегливо црево автоматски ќе се прошири до 3 пати од неговата должина. Кога ќе завршите, едноставно вклучете ја чешмата и магичното црево автоматски ќе се намали до првобитната големина за само неколку секунди. Исклучително е лесно и лесно за складирање.

 

Направено од издржливо внатрешно црево што може да се прошири и надворешно црево направено од супер силна мрежа, магичното црево е како ниту едно друго црево што сте го виделе досега.

Ќе се изненадите колку ќе ви биде полесна работата во градината, околу куќата или во дворот.

Волшебното црево што го добивате е сè што не е типично градинарско црево – тоа е лесно, компактно и може да се прошири.

Карактеристики:
 • Компатибилно со сите стандардни приклучоци и приклучоци за црева за вода
 • Автоматски се зголемува на 3 пати поголема од својата должина
 • Автоматски се намалува на оригиналната големина во секунда
 • Без извртување и пукање
 • Практично за фрлање – не зазема многу простор
 • Пакетот вклучува и спојки за поврзување на краевите на цревото (фиксирани), една дополнителна врска со навој за чешма

Издржливо, практично Растегливо црево за вода што се зголемува до три пати од неговата должина од оригиналот, доволно е само да се пушти водата на чешмата.
Уживајте во работата низ куќата или во градината користејќи го магичното растегливо црево кое нема да се извитка, скрши или свитка.

Кога ќе завршите со користење, прекинете го доводот на вода, магичното црево автоматски се исклучува се собира до првобитната должина и е подготвен за брзо и лесно отстранување.

Цревото секој пат се зголемува до 3 пати повеќе од должината на оригиналот вклучете ја водата од чешма. По исклучувањето на водата, се намалува до првобитната големина.
Може да се користи со сите стандардни приклучоци и приклучоци за црева за вода. Цревото е изработено од издржлив, растеглив материјал.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНО ГРАДИНАРСКО РАСТЕГЛИВО ЦРЕВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА