-41%

Ротирачка четка+Фигаро+Пегла+Цик цак преса

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,700.00 ден.Current price is: 999.00 ден.


Четката можете да ја користите за:

 1. исправање/пеглање на косата
 2. виткање на косата
 3. како ротирачка четка
 4. за цик цак фризура
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ротирачка четка + Фигаро + Пегла + Цик цак преса

 

Ротирачка четка која брзо се загрева и фантастично пегла. Косата не се лепи за површината на пресата, па со тоа и не гори, не се оштетува и не се прекршува.


Само изберете на кој начин сакате да ја третирате косата, останатото е лесно. Плочките се подесуваат со поместување на средишниот дел, без многу труд, без напор.

Оваа Ротирачка четка е ергономски е дизајнирана и е погодна за сите типови на коса.

Оваа Ротирачка четка можете да ја користите за:

 1. исправање/пеглање на косата
 2. виткање на косата
 3. како ротирачка четка
 4. за цик цак фризура

Карактеристики:

 • Сила: 45W
 • Напон: AC220V/50Hz
 • Максимална температура: 170-190C
 • Ротирачки кабел (за 360 степени)
 • 100% ECO материјал
 • Автоматски се исклучува за половина час
 • Лесно за ракување и одржување

1 преглед за Ротирачка четка+Фигаро+Пегла+Цик цак преса

 1. Наталија

  Секоја чест на кого му текна да го измисли чудово 🙂 Се во едно за косата

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА