Sale!

САМОЛЕПЛИВИ ТРКЛАЦА ЗА ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ НА ПРЕДМЕТИ

299.00 ден

Шифра на производ: 168

✅ Самолепливи тркала за полесно движење на работите што се движат за 360º изработени од нерѓосувачки челик.

✅ Тркалата се самолепливи и се користат за полесно да се движат работите низ куќата, како што се саксии, полици, маси за кафе и други предмети кои треба често да ги преместувате.

✅ Идеален за полесно движење на предмети при бришење прашина и чистење подови. Многу лесно се монтира и не остава траги на подот.

 

Пакетот содржи 4 парчиња.

 

 

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Самолепливи тркалца

✅Самолепливи тркалца  за полесно движење на работите што се движат за 360º изработени од нерѓосувачки челик.

Тркалата се самолепливи и се користат за полесно да се движат работите низ куќата, како што се саксии, полици, маси за кафе и други предмети кои треба често да ги преместувате.

✅ Идеален за полесно движење на предмети при бришење прашина и чистење подови. Многу лесно се монтира и не остава траги на подот.

➡️Димензии: 4,5 × 2,8 × 1,4 cm

➡️Материјал: пластика / висококвалитетен челик

➡️Лесно се врти и ротира

➡️Брза и лесна инсталација

➡️Одличен квалитет и издржливост

➡️360º лизга под кој било агол

➡️Одличен квалитет и издржливост

 

Самолепливи тркалца за лесно движење на предмети

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “САМОЛЕПЛИВИ ТРКЛАЦА ЗА ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ НА ПРЕДМЕТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА