-33%

Лед светла за огледало

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Не ја пропуштајте можноста во својот дом да имате огледало како во Холивудските филмови!

 

Карактеристики на производот:
 • 10 RGB LED светилки чија боја се прилагодува според потребите
 • Статички, динамичен и градиент режим
 • Далечински управувач со прилагодување на бојата и режимот на осветлување
 • USB напојување
 • Лесно се монтира на различни подлоги
 • 20 налепници за лепење ЛЕД светилки

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лед светла за огледало

 

Отсекогаш сте сакале да имате огледало за шминка во вашиот дом како оние во холивудскиите филмови?

Заштедете пари за купување ново огледало и додадете холивудски LED Светла за огледало , покрај тоа што конечно ќе го имате соодветното осветлување за шминка, ќе имате впечаток дека секојдневно сте во професионално студио.

Овие функционални Светла за огледало доаѓаат во форма на RGB LED 10 сијалици, кои можете да ги користите со далечинскиот управувач за да ги приспособите на светлина во различни бои (црвена, сина, розова, портокалова, жолта, зелена, итн.) или да оставите бела, во зависност од вашата потреби.

Исто така, покрај бојата на светлината што можете да ја комбинирате, лесно прилагодете го соодветниот режим на осветлување, изберете дали сакате статичен, динамичен или градиент режим и создадете топла и професионална атмосфера во собата.

Холивудските LED Светла за огледало се прилично лесни за монтирање – се што треба да направите е да ги залепите со налепници на посакуваното место и можете сами да го направите тоа.

Нема потреба да се дупчат или инсталираат различни кабли, практичноста на овие LED светилки и можноста за движење и поставување на различни места им даваат уште една предност во однос на стандардните ретровизори со вградени светла.

Лед сијалиците брзо ќе ги полните преку USB-кабелот, па тие веднаш ќе бидат подготвени за употреба.

Покрај тоа што можете да ги ставите на огледала и да направите шминка и фотографии подобри и подобри, овие топли, шарени светла се идеални ако сакате да декорирате спална соба, трпезарија, градина или кое било друго место што сакате да ги направите посебни и различни.

 

Карактеристики на производот:
 • 10 RGB LED светилки чија боја се прилагодува според потребите
 • Статички, динамичен и градиент режим
 • Далечински управувач со прилагодување на бојата и режимот на осветлување
 • USB напојување
 • Лесно се монтира на различни подлоги
 • 20 налепници за лепење ЛЕД светилки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лед светла за огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА