Sale!

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

739.00 ден


За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!

За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!


За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

Опис:
 • Користи батерија CR2016.
 • Напиши бришење табла за цртање.
 • Ја намалува употребата на хартија за цртање.
Спецификации:
 • Материјал: пластика
 • Големина: 22 x 15 см
 • Боја: црна, бела, зелена, сина, црвена

Во пакетот доаѓа:
1 x LCD табла за цртање Запишете Бришење 8,5 инчи

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА