-59%

РОЛЕР СЕТ ЗА БОЈАДИСУВАЊЕ

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Шифра на производ: 026

СВЕТСКИ ХИТ за секое домаќинство

Моќниот РОЛЕР ЗА БОЈАДИСУВАЊЕ е совршен помагател за бојадисување на ѕидови, едноставен и лесен за употреба. Вие едноставно ја истурате бојата во предвидениот отвор на ролерот за боја и тој е подготвен за употреба. Можете да го измиете со обична вода.

Понудата вклучува:

 • 1x “Paint Roller” голем валјак 700мл;
 • 1x “Paint Roller” мал валјак 
 • 1x “Paint Roller” за агли;
 • 1x сад за истурање на боја во валјак;
 • 3x телескопска рачка за валјак (комбинација од 3 различни должини);
 • 1x Цедилка.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 649 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ролер Сет за бојадисување

 

Моќниот ролер Сет за бојадисување е совршен помагател за бојадисување на ѕидови, едноставен и лесен за употреба. Вие едноставно ја истурате бојата во предвидениот отвор на ролерот за боја и тој е подготвен за употреба. Можете да го измиете со обична вода.

Понудата вклучува:
 • 1x “Paint Roller” голем валјак 700мл
 • 1x “Paint Roller” мал валјак
 • 1x “Paint Roller” за агли
 • 1x сад за истурање на боја во валјак
 • 3x телескопска рачка за валјак (комбинација од 3 различни должини)
 • 1x Цедилка

Со својот дизајн против капење, PAINT ROLLER валјакот ја одржува бојата подалеку од вашиот под и мебел и совршено ја нанесува на ѕидот. Внатрешноста на валјакот е едноставно се полни со боја користејќи го садот за нанесување на боја. Не мора да користите скалила, можете да го опфатите секој дел од ѕидот лесно.

Поради неговата посебна форма и дизајн, со него можете да ги обоите сите делови на ѕидот без да ги менувате екстензиите или да користите четка.

 • Лесен за користење;
 • PAINT ROLER валјакот е погоден за сите површини;
 • Лесно се чисти, после користење само исплакнете го валјакот со обична вода.

Ролер Сет за бојадисување

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка на овој Сет за бојадисување може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА