Sale!

Пловечка соларна фонтана

1,100.00 ден

Сакате ли да имате сопствена фонтана во својот дом?

Прекрасна декорација за во двор, за на тераса, за во градина, базен.

Оваа пловечка фонтана се полни со сончева енергија и е вистинска сатисфакција за забави, родендени, венчавки итн. Уживајте во преубавата гледка и шумот на водата секој ден.

Фонтаната се вклучува автоматски штом ќе ја ставите на било каква водена површина, се полни со сончева енергија и не мора да ја прицврстувате. Исто така автоматски се исклучува.

СЕЗОНСКИ ПОПУСТ- само 1100 денари.

 

 

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Соларна фонтана

 

Сакате ли да имате сопствена фонтана во својот дом?- Ние можеме да ви ја исполниме желбата!

Соларна фонтана

Прекрасна декорација за во двор, за на тераса, за во градина, базен. Уживајте во преубавата гледка и шумот на водата секој ден.

Погодна е и за внатре и за надвор, се додека има сончева енергија. Се вклучува и исклучува автоматски и не мора да ја прицврстувате. Висината и начинот на прскање можете да го прилагодите според ваша желба. Направете свое мирно катче за опуштање.

Соларна фонтана

Соларна фонтана

Материјал: пластика

Напон: 5V

Боја: црна

Распон на височина: 40-45 цм

Големина: 13 x 13 цм

За фонтаната не ви се потребни ни струја ни батерија, а со неа ќе добиете 4 различни видови на распрскувачи.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка на оваа Соларна фонтана може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пловечка соларна фонтана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА