Sale!

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК

249.00 ден

Шифра на производ073
Расположите ги вашите најблиски со шпагети од зеленчук или шарени салати.
Спиралната сечкалка за зеленчук со коај можете да измислите најразлични ленти од моркови, ротквици, краставици и сите видови други цврсти зеленчуци. Сецкалката е изработена од комбинација на квалитетна пластика и нерѓосувачки челик, што значи дека може да се пере во машина за садови.

Спиралната сечкалка за сечење зеленчук е лесна за употреба и практична. Работи како режало за молив.
Наменета е за сечење зеленчук како моркови, краставици или тиквички во две големини: 2 × 3 mm и 3,5 × 5 mm.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници. 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК.

Спиралната сечкалка за зеленчук со коај можете да измислите најразлични ленти од моркови, ротквици, краставици и сите видови други цврсти зеленчуци. Сецкалката е изработена од комбинација на квалитетна пластика и нерѓосувачки челик, што значи дека може да се пере во машина за садови.

Од едноставно украсување јадења до подготовка на салати и шпагети од зеленчук (зеленчукот го заменува тестото), што сигурно ќе ги маѓепса сите поддржувачи на сировата храна, но и родителите кои можат на многу атрактивен начин да ги убедат децата дека сировиот зеленчук е здрав, особено ако се нуди во интересни форми.

Карактеристики:
 • Комбинацијата на висококвалитетна пластика и нерѓосувачки челик овозможува лесно чистење со проточна вода.
 • Производот е погоден за перење во машина за садови

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА