Sale!

СРЕДСТВО ЗА ОТПУШУВАЊЕ НА ОДВОД И WC ШОЉА

299.00 ден

Шифра на производ: 154

Терминатор во прав 250 грама – средство за чистење сол и тоалетна сол конечно засекогаш ќе го реши проблемот со затнатите кади, тушеви, мијалници и мијалници! Водата никогаш повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак непријатните мириси ќе се шират низ вашиот дом!

Овој алкален растворувач на нечистотии во прав може експресно да разложи бројни нечистотии од различно потекло.

Одводите во канализацијата, мијалниците, кадите и тушевите се постојано полни со не само коса и парчиња сапун што го отежнуваат поминувањето на водата низ одводот, туку има и нечистотии што не можеме да ги видиме со голо око: наслаги од млеко и масло за тело, остатоци од бања, шампон, бигор, остатоци од храна… Ова е главната задача за пудрата од торнадо! Ќе ги стопи и разложи сите споменати нечистотии додека трепнете и водата повеќе нема да остане во мијалник, када, туш кабина.

Како се користи Терминатор во прав – средство за отпушуваењ на тоалетот и тоалетот? Прво истурете околу 50 гр прашок во одводот, а потоа истурете многу топла вода (околу 1 литар) во одводот. Почекајте околу 10 минути, а потоа оставете да тече вода. Ултра брзо и ултра лесно!

 

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Средство за отпушување на одводи и WC шоља

Терминатор во прав – Средство за отпушување на одводи конечно засекогаш ќе го реши проблемот со затнатите кади, тушеви, мијалници и мијалници! Водата никогаш повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак непријатните мириси ќе се шират низ вашиот дом!

Овој алкален растворувач на нечистотии во прав може експресно да разложи бројни нечистотии од различно потекло. Можете да го користите во када, туш, мијалник, мијалник.

ТЕРМИНАТОР!

Одводите во канализацијата, мијалниците, кадите и тушевите се постојано полни со не само коса и парчиња сапун што го отежнуваат поминувањето на водата низ одводот, туку има и нечистотии што не можеме да ги видиме со голо око: наслаги од млеко и масло за тело, остатоци од бања, шампон, бигор, остатоци од храна… Ова е главната задача за пудрата од торнадо! Ќе ги стопи и разложи сите споменати нечистотии додека трепнете и водата повеќе нема да остане во мијалник, када, туш кабина.

 

Честопати не ни забележувате дека многу парчиња сапун завршиле во одводот на лавабото, наслагите од паста за заби кои мислите дека се растворени, остатокот од нечистотијата. Само истурете го прашокот за торнадо за да го исчистите одводот и не грижете се, целата нечистотија ќе исчезне како ултра брзо да се однесе со рака.

Дури и кујнскиот мијалник како еден од највалканите одводи е лесно решлив проблем за овој прав! Собира многу парчиња храна, кои се мали, но во големи количини и многу масни. Има маснотии, нечистотија што ниту еден лек не може да ги реши. Овој „магичен“ прав брзо ќе го реши проблемот и исто така ќе спречи непријатни мириси кои имаат тенденција да се шират кога одводот е полн со талог.

Она што е огромна предност на ова Средство за отпушување на одводи во споредба со многу други производи со иста намена, е тоа што нема да ги оштети одводите, мијалниците, кадите, цевките или септичките системи.

 

Како се користи Терминатор во прав – Средство за отпушување на одводи? Прво истурете околу 50 гр прашок во одводот, а потоа истурете многу топла вода (околу 1 литар) во одводот. Почекајте околу 10 минути, а потоа оставете да тече вода. Ултра брзо и ултра лесно!

Супер ефикасно средство за отпушување на одводи!

Овој уникатен универзален прав за чистење и отпушување на одводите конечно ќе го реши проблемот со затнати кади, тушеви, мијалници и мијалници! Водата повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак ќе се шират непријатни мириси од овие места.

Затоа, задолжително исчистете ги олуците и одржувајте ги уредни со оваа супер пудра! Со него чистењето е едноставно и ефикасно!

ПРАШОК ЗА ОТПУШУВАЊЕ НА ОДВОД И WC ШОЉА 250 грама.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СРЕДСТВО ЗА ОТПУШУВАЊЕ НА ОДВОД И WC ШОЉА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА